top of page

Velké zimní testování

Milé maminky, milí rodiče,
vyplňte prosím závěrečný dotazník testování. Do konce března podrobně vyhodnotíme výsledkya představíme vám je.
Děkujeme Vám
Neuvěřitelně jste nás překvapili, tolik krásných reakcí jsme nečekali.
Navzdory všem překážkám, které denně překonáváme, jste nás velice odměnili.
Snahu a dřinu několika rodičů, kteří dostali možnost ochutnat
a dát našim dětem sušené mlíčko Lipánek.
Z vyplněných Voucherů vybereme
3 maminky,
které dostanou roční
balení jako
dárek.
Díky technické chybě bylo na mlíčko chybně vytištěno datum minimální trvanlivosti. Není prošlé. S tímto jsme všichni vstupovali do testování. Proč nám nyní
píšete, že je prošlé? Souhlasili jste s tím již při registraci. Po rozbalení testovacího boxu jste si přečetli úvodní dopis, ve kterém je to vysvětleno. Za kvalitu ručíme.
Upřímně, bylo nám líto vyhodit tolik mlíčka, tak jsme ho raděli rozdali dětem a maminkám, tak se na nás za to nezlobte :o)

Podmínkou účasti v testování je vyplnění formuláře po skončení testování, který najdete na www.mlickolipanek.cz. Ten prosíme vyplňte po skončení testování. Souhlasím, aby mi společnost Elexia Nature s. r. o. (IČO: 27898504, se sídlem Jánský vršek 350/2, 118 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 125076, tel.: + 420 604 284 900, emai: info@mlickolipanek.cz), (dále jen “Společnost”) zasílala e-mailem obchodní sdělení z oblasti výživy, ochutnávky, akce, newslettery a za tímto účelem zpracovávala mé osobní údaje. Při zpracování získaných informací respektujeme a důsledně dodržujeme všechny platné právní předpisy, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

bottom of page